НАВІЩО НАМ ЦЕ ПОТРІБНО?

Они не могут жить без диализа

Наша глобальна ціль – зміни в медичній галузі України. Ми наполягаємо: нашій державі необхідний закон про пересадку органів на базі презумпції згоди. Це доводять приклади людей, які роками змушені чекати на донорський орган, а також тих, хто приречений на гемодіаліз. Ця процедура завчасно зношує організм. Чимало хворих здаються, опускають руки та йдуть з життя значно раніше. Такого у європейській державі не повинно бути!

 

Мета ГО «Діаліз»психологічна, медикаментозна, інформаційна підтримка пацієнтів з діагнозом ХНН, інвалідів на діалізі та реципієнтів після пересадки нирки. Таких у нашій країні тисячі: діти, молодь, люди старшого віку.

Наше коло: пацієнти та їхні рідні, друзі, волонтери, медики, громадські діячі.

Будемо раді бачити в нашій команді політиків, держслужбовців, журналістів, блогерів та меценатів. Усіх, кому болить ця біда. Хто хоче й стане рушійною силою реформи вітчизняної медицини.

Якщо є хоч один шанс змінити своє життя та життя своїх рідних, друзів на краще, ми повинні його використати!

Ми переконані: наша активність та енергія зрушать проблему з місця.

Мешканцям України час усвідомити: турбота про здоров’я ближніх має стати нормою, а не винятком. Чужою біди не буває.

Наше завдання: створити ресурс, який надаватиме інформаційну, психологічну і консультаційну допомогу стосовно хвороб нирок, гемодіалізу і можливої пересадки нирки. На сьогодні ми зареєстрували домен www.dializ.org. Нам потрібні кошти для створення вкрай важливого соціального онлайн-проекту.

Ми віримо — світ не без добрих людей. Ми знайдемо однодумців, ми достукаємося до небайдужих. Ми звертаємося до всіх – підтримайте наш проект, допоможіть зібрати необхідну суму на побудову сайту.

Наш проект – реальна допомога тисячам хворих. У жодного з нас немає страховки, що з ним все буде добре, що йому не знадобиться донор. Тому такий закон – перспектива та гарантія подбати про своє завтра  навіть для цілком здорових людей.

Давайте разом вчитися співчувати, допомагати, ділитися увагою, турботою, підтримкою та коштами. Запрошуємо до нашої команди! Кожна ваша гривня піде на проект, на який так чекають хворі

Подаруємо цим людям надію!